E-mail: info@asaauto.sk
Adresa: Bosákova 12, 851 04 Bratislava

Autoklub Slovakia Assistance spoločne s Marošom Paleschom bude v Dopravnom oku riešiť vaše problémy na cestách, v dopravnej legislatíve, sledovať aj neduhy účastníkov cestnej premávky, poukazovať na ne a samozrejme ponúkať tie najlepšie a najefektívnejšie riešenia. Počítame aj s vašou spoluprácou, námety do relácie zasielajte na: dopravneoko@asaauto.sk.

Dopravné oko 113
Proteng

Jednoduchý samočinný hasiaci systém alebo inak ... hadica chrániaca hodnoty.

Dopravné oko 112
Jeseň klope na dvere

Najfarebnejšie ročné obdobie, no ráno je už dlhšie tma, podvečer sa skôr stmieva a vozovky sú už pokryté rôznymi prekvapeniami.

Dopravné oko 111
Pripútajte sa, prosím!

Viac ako polstoročie sú bezpečnostné pásy súčasťou vozidiel. Neignorujte ich.

Dopravné oko 110
Obchvat sa stáva realitou

V júli tohto roka dali do používania širokej motoristickej verejnosti rýchlostnú cestu R7 Ketelec – Holice a časť bratislavského obchvatu D4, v úseku Ketelec – Rovinka.

Dopravné oko 109
Kompetencie mestskej polície

V dopravnom oku sa pozrieme na to, ako poohýbali kompetentní paragrafy v poslednej novele zákona o cestnej premávke, ktorá ovplyvnila aj novelu zákona o obecnej a mestskej polícii.

Dopravné oko 108
Moto versus auto

Každý z nás vodičov, či už za volantom v aute alebo za riadidlami motocykla, sa pozeráme na svet z inej perspektívy. Ani jeden z nás však nie je kráľom ciest.

Dopravné oko 107
Čistota pol života...

Nie je dezinfekcia ako dezinfekcia, ženy to poznajú už roky, my chlapi sa to učíme za volantom našich áut. Ak tých neviditeľných nepriateľov chcete zlikvidovať aj vy, pozrite si naše dopravné oko.

Dopravné oko 106
S vírusom na cestách

Nielen doprava, ale život sa spomalil, istota sa zmenila na neistotu, no možno to chce len viac disciplíny, aj za volantom.

Dopravné oko 105
Dlhy a vodičák

Máte dlhy? Pozor na vodičák. Od januára je v platnosti novela daňového zákona. Ak máte dlhy a ignorujete ich, možno ste už dojazdili a ani o tom neviete.