E-mail: info@asaauto.sk
Adresa: Bosákova 12, 851 04 Bratislava

Autoklub Slovakia Assistance spoločne s Marošom Paleschom bude v Dopravnom oku riešiť vaše problémy na cestách, v dopravnej legislatíve, sledovať aj neduhy účastníkov cestnej premávky, poukazovať na ne a samozrejme ponúkať tie najlepšie a najefektívnejšie riešenia. Počítame aj s vašou spoluprácou, námety do relácie zasielajte na: dopravneoko@asaauto.sk.

Dopravné oko 118
Čistejšie okná a nové tabuľky

Šetriť sa dá rôznymi spôsobmi, či už čas alebo peniaze, najmä daňových poplatníkov. Keď sa chce, tak to ide, aj v oblasti motorizmu.

Dopravné oko 117
e-známka made in Czech

Bez digitálnej diaľničnej známky si už za riekou Moravou po českých diaľniciach nezajazdíte. Viac sa dozviete v dopravnom oku Maroša Palescha.

Dopravné oko 116
Bezpečne aj v zime

Prvá januárová snehová nádielka prekvapila mnohých vodičov, opäť.

Dopravné oko 115
Štart náš každodenný

Zima, nízke teploty, krátke trate a dáky ten alarm, pomaly vybíjajúci akumulátor a problém je na obzore.

Dopravné oko 114
Na zimu aj zver pripravení

Pripravíme auto na zimné mesiace a pridáme aj najnovší plašič divej zveri, aby nás za volantom nič neprekvapilo a neohrozilo.

Dopravné oko 113
Proteng

Jednoduchý samočinný hasiaci systém alebo inak ... hadica chrániaca hodnoty.

Dopravné oko 112
Jeseň klope na dvere

Najfarebnejšie ročné obdobie, no ráno je už dlhšie tma, podvečer sa skôr stmieva a vozovky sú už pokryté rôznymi prekvapeniami.

Dopravné oko 111
Pripútajte sa, prosím!

Viac ako polstoročie sú bezpečnostné pásy súčasťou vozidiel. Neignorujte ich.

Dopravné oko 110
Obchvat sa stáva realitou

V júli tohto roka dali do používania širokej motoristickej verejnosti rýchlostnú cestu R7 Ketelec – Holice a časť bratislavského obchvatu D4, v úseku Ketelec – Rovinka.

Dopravné oko 109
Kompetencie mestskej polície

V dopravnom oku sa pozrieme na to, ako poohýbali kompetentní paragrafy v poslednej novele zákona o cestnej premávke, ktorá ovplyvnila aj novelu zákona o obecnej a mestskej polícii.